Jesteś Niezadowolona

art

Dodany: 2019-07-16 Kategoria: seks telefony

W bliskim czasie spotkasz kogoś, kto spełni Twe najskrytsze marzenia seksualne.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Świat położenie normalne

Pragniesz rozwijać się w każdej dziedzinie życia. Także w sferze seksualnej chciałabyś poczuć coś nowego. W bliskim czasie zdarzy Ci się poeksperymentować, dzięki czemu nabierzesz całkiem spore doświadczenie. Będzie więc to dla Ciebie udany czas jeśli chodzi o życie seksualne, dzięki któremu staniesz się idealną kochanką.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Koło Fortuny położenie normalne

Jesteś niezadowolona ze swego życia seksualnego, przez co wydaje Ci się że sama jesteś temu winna. Możesz być pewna, że już niedługo się to zmieni. Spotkasz osobę, która otworzy przed Tobą nowe bramy wtajemniczenia, spełni Twe fantazje. Możesz więc przygotować się na wspaniały czas, czasem aż ciężko będzie Ci uwierzyć że seks może być aż tak niesamowity. Będziecie dla siebie wzorowymi kochankami.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Wisielec położenie normalne

Obecnie jesteś zablokowana, przez co ciężko jest Ci się otworzyć na sferę seksualną. Musisz więc uspokoić swoje myśli, uporządkować ważne sprawy, a zobaczysz że poprawi się również Twe życie seksualne. Masz w sobie duże pokłady energii, jednak musisz zrobić wszystko aby je uwolnić. Pamiętaj o tym, aby w Twym życiu było jak najmniej stresu, to właśnie blokuje Twe możliwości.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Umiarkowanie położenie normalne

Jesteś dobrą kochanką, aczkolwiek najpierw musisz spotkać odpowiedniego partnera. Nie z każdym możesz się zgrać, kiedy jednak spotkasz mężczyznę z którym jesteś dopasowana, potrafisz być wręcz idealną kochanką. Nie masz więc się o co martwić, Twoje życie seksualne będzie jeszcze niesamowite.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Moc położenie normalne

Masz w sobie duże pokłady energii. Potrafisz kochać się raz za razem. Szukasz kogoś, kto potrafiłby Cię okiełznać i sprawić, że poczułabyś się naprawdę spełniona. Wszystko to świadczy o tym że jesteś doskonałą kochanka, taką o jakiej marzą mężczyźni. Musisz po prostu spotkać partnera, który będzie potrafił zaspokoić również Ciebie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kochankowie położenie normalne

Zdajesz sobie sprawę, że seks jest bardzo ważną częścią Twego życia. Kiedy Twe życie seksualne jest nieudane bywasz rozdrażniona, ciężko jest Ci się skupić. Jesteś dobrą kochanką, a w najbliższym czasie spotkasz kogoś przy kim poczujesz się jak nastolatka, nawet nie spodziewasz się że masz w sobie tyle pokładów energii.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Sprawiedliwość (tutaj znajdziesz wiarygodne sex telefony)

Obecnie jesteś niezadowolona ze swego życia seksualnego. Pragniesz znowu poczuć się jak za swoich najwspanialszych lat. Myślisz że już się wypaliłaś i nie jesteś tak dobrą kochanką jak kiedyś.