Mężczyzna

 • foto

  Podłożona pod świece

  Podłożona pod świece rozsie je więcej blasku o łagodniejszych refleksach. Popijając kawę przejrzałam taś motekę Adriana. Jako pierwszą do magnetofonu włożyłam kasetę z wiązanką starych, lecz pięknych u tworów. To na początek. Później, kiedy nasze dłonie raz oraz drugi zetkną się nad stołem oraz on pochyli się w moją stronę... Zestaw wspaniałych kompozycji Tangerine Dream będzie chyba właściwą oprawą... Głęboka noc za oknami, ciepłe, migotliwe światło świec, smak wi na, atmosfera odprężenia,.

  Dodany: 2021-09-01
  Kategoria: Mężczyzna
  Komentarze: 0


 • foto

  Patrząc na jego

  Z pewnością seks telefonistka. Tony Drugi był jej drugim mężem po nim nastąpił pani z sex telefonu. Chociaż znałem ich imiona seks telefonistka pisywała do mnie przy najmniej raz do roku nigdy przedtem nie spotkałem żad nego z nich. Musimy poczekać, aż seks telefonistka zechce to nam powiedzieć seks telefonistka, czyli. rzekł pani z sex telefonu. Chciała nas tu mieć razem. Więc musi być jakiś powód. Patrząc na jego twarz stwierdziłem, iż był tak samo przejęty jak.

  Dodany: 2021-08-19
  Kategoria: Mężczyzna
  Komentarze: 0


 • foto

  Może w końcu się

  Może w końcu się zniechęci? Tu Maciej, twój profesor... Więc nie Marcin? Coś ścisnęło ją w gardle. Jej serce biło tak głośno, iż pomyślała, że on usłyszy to w swojej słuchawce. Chciałbym z tobą porozmawiać. Tamten wieczór był dla mnie bardzo ważny. Spotkajmy się... Nie ma o czym mówić! Ko niec! To niemożliwe.

  Dodany: 2021-08-06
  Kategoria: Mężczyzna
  Komentarze: 0


 • foto

  Wprowadził ją

  Któż to siedzi tu zamartwiając się? Mirka leniwie uniosła powieki. W głosie było coś znajomego. Momentalnie wytrzeźwiała. To Marcin! Ale choć jej umysł odzyskał jasność, ciało nadal było jakby ospałe. Stanęła na mocno niepewnych nogach. Co on o mnie pomyśli? rozpaczała w duchu. Czerwieniła się, nie zdając sobie z tego sprawy. Nie wiedziała także, że rumieniec.

  Dodany: 2021-07-26
  Kategoria: Mężczyzna
  Komentarze: 0


 • foto

  Podniosła się

  Podniosła się i stanęła pośrodku między nami, naga i jakby nieświadoma .swego piękna. Przeniknęła nas nagła siła jej oddziaływania. Spadło to na mnie nagle którejś nocy, bez żadnego uprzedzenia. W jednej sekundzie uwolniłam się od czegoś i weszłam w posiadanie czegoś innego. Tak po prostu i bezpośrednio po całym tym dogasaniu, osuwaniu się w przepaść, zagubieniu na bezkresnym morzu, na którym nie umiałam już znaleźć żadnej.

  Dodany: 2021-07-14
  Kategoria: Mężczyzna
  Komentarze: 0


 • foto

  Skąd wiesz?

  Z drugiej jednak strony zaczynało mnie rozgrzewać wewnętrzne przeczucie wyjątkowych przyjemności. To się bierze z całodziennej jazdy powiedziałem z namysłem. Zauważyłem, iż jest dobrym jeżdżcem, nie skarżącym się na żadne niedogodności. Niektórzy ludzie wykazują wręcz geniusz w zatruwaniu swymi molestacjami grupowej wycieczki. pewnie z górskiego powietrza dodała. Takie jest lekkie i czyste. przesycone zapachem sosen uśmiechnęła się. Gdybym w domu tak.

  Dodany: 2020-09-05
  Kategoria: Mężczyzna
  Komentarze: 0